Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

Audiobook: Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

Fabian Błaszkiewicz SJ

 

RTCK

 

2 godz. 20 min.

 

Pudełko CD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

20,13 zł

20,13 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  format: 14,0 x 12,5 cm
  Producent: M.O.R. Enterprise

   „Jestem legendą — Ty jesteś zmianą”, kontynuacja „Jestem legendą – lekcje św. Józefa „egipskiego” i zarazem kolejny cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza autora „Przyczajonego Chrystusa”, „Ukrytego Boga” oraz „Źródła prawdziwej siły”, ukazuje się jako audiobook.

  Czy jesteś zmianą, której oczekuje od Ciebie świat?

  Audiobook „Jestem legendą II – Ty jesteś zmianą” zawiera 5 lekcji Fabiana Błaszkiewicza, opartych na życiu Józefa egipskiego oraz utwór inspirowany postawą Józefa. W okładce – ćwiczenia Autora, które pozwolą lepiej przełożyć sens nauczania na własne życie, oraz proponowana lista inspirujących lektur. Czas: 140 minut, muzyka: Marek „Marol” Gutt-Mostowy, mówi: Fabian Błaszkiewicz, lektor: Artur Bocheński.

   Kazania odwołują się do historii starotestamentowego Józefa, który sprzedany przez braci do niewoli, pokonuje kolejne kryzysy i wyciąga lekcje, w wyniku których zostaje zarządcą całego Egiptu. U szczytu kariery pokazuje nam również, jak odkryć swoje prawdziwe Imię, uczy przebaczenia i realizując swój motyw życiowy staje się głową całego narodu izraelskiego.

  Produkcja: Arkadio.

  Pozwól sobie osiągnąć sukces!

  Fabian Błaszkiewicz – jezuita, mówca motywacyjny, charyzmatyczny przewodnik po świecie Pisma Świętego, które ma znaczenie w Twoim życiu. Autor bestsellerowych audiobooków i książek (pierwsze, drugie i czwarte miejsce w sprzedaży portalu audiobook.pl). Prowadzi blog Droga Gwałtownika. Jego nauczanie skłania do przemyślenia celu życia, pomaga osiągać sukcesy i brać przykład z postaci, które – jak Józef egipski – przekuły porażki w zwycięstwo.

  Opinie

  Napisz opinię

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  Jestem legendą - Ty jesteś zmianą

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: