Wiara, która zmienia rzeczywistość

Audiobook: Wiara, która zmienia rzeczywistość

 

Henryk Wieja

 

HENRYK WIEJA

 

Zycie i Misja

 

5 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

29,00 zł

29,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wiara, która zmienia rzeczywistość

  Wiara, która zmienia rzeczywistość

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  format: 13,5 x 19cm
  Wydawca: "Życie i Misja"

   
  1. Wiara jest postawą
  Wykład ten przedstawia różnicę między postawami, jakie przyjmujemy w życiu. Możemy być zaangażowanymi uczestnikami lub jedynie biernymi obserwatorami tego, co Bóg czyni. Wykładowca zachęca do pielęgnowania takiej postawy w naszej wierze, w której celem staje się szukanie „Bożej twarzy”

  2. Wiara jest wyznawaniem

  Jakie słowa wypowiadamy na co dzień w różnych okolicznościach? Słowa mają moc, by kształtować rzeczywistość wokół nas. Jaką rzeczywistość decydujemy się ogłaszać poprzez nasze słowa? Wykład opiera się na prawdzie zawartej we fragmencie Listu do Hebrajczyków. Co to praktycznie znaczy, że Chrystus jest Kapłanem naszego wyznawania?

  3. Wiara jest działaniem

  Wiara bez stawiania kroków wiary jest martwa. Wykład zachęca do odejmowania odważnych wyborów i praktycznego zaangażowania w życiu, w oparciu o duchową rzeczywistość i Boże prawa. Zwycięskie życie to zastosowanie Bożego Słowa na co dzień.

  4. Wiara jest wytrwałością
  Wiara jest ściśle związana z wytrwałością. Rozwijanie i pielęgnowanie wytrwałości jest niezbędną jakością w życiu każdego z nas. W tym ważnym procesie istotny jest czynnik czasu. Wykład pokazuje, jak różne doświadczenia dane nam przez Boga kształtują w nas wytrwałość.

  5. Wiara jest ufnością
  Bóg w swoim Słowie mówi o tym, że naprawdę warto Jemu zaufać. Życie na podstawie wiary to życie w świadomości istnienia niewidzialnej rzeczywistości duchowej. Ufność wobec Boga generuje prawdziwą radość w naszym życiu. Radość natomiast jest tym, co uwalnia i wzmacnia naszą wiarę, daje poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wiara, która zmienia rzeczywistość

  Wiara, która zmienia rzeczywistość

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: