Promocja dnia

Przemiana umysłu

Audiobook: Przemiana umysłu

 

Henryk Wieja

 

HENRYK WIEJA

 

Zycie i Misja

 

6 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

15,45 zł

15,45 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przemiana umysłu

  Przemiana umysłu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  format: 13,5 x 19cm
  Wydawca: "Życie i Misja"

  Przemiana umysłu to seria wykładów, która przedstawia praktyczne, skuteczne sposoby otwierania się na Bożą przemianę w naszych umysłach. Współczesna nauka dowodzi, że negatywne myśli zatruwają nie tylko umysł, ale emocje, ciało i ducha. Tam, gdzie umysł zmierza, tam człowiek podąża w swoich wyborach. Jak zatem zapanować nad negatywnymi myślami i skutecznie zamieniać złe myśli na dobre, prawdziwe? Autor zaprasza do wspólnej podróży poszukiwania odpowiedzi zawartych na kartach Pisma Świętego, gdyż Bóg przywiązuję wielką wagę do przemiany naszego umysłu.

  Henryk Wieja założycieli dyrektor Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja, powszechnie ceniony i uznany wykładowca Słowa Bożego oraz dynamiczny mówca.
  Z zawodu i zamiłowania lekarz, na co dzień prowadzi Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej. Autor książki Bóg którego potrzebujemy, Tajemnice pełnego zdrowia. Wraz z żoną Aliną są zaangażowani
  w wiele dziedzin służby chrześcijańskiej, prowadząc szkolenia, seminaria, wykłady oraz poradnictwo chrześcijańskie. Są również Autorami książki Małżeństwo o jakim marzymy. Jest ojcem dwojga dorosłych dzieci.
   

  Opinie

  Napisz opinię

  Przemiana umysłu

  Przemiana umysłu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: