Promocja dnia

audiobook - Bogaty Katolik - Wojciech Węgrzyniak

Audiobook: Bogaty Katolik - Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

 

ks. Wojciech Węgrzyniak

 

ks. Wojciech Węgrzyniak

 

RTCK

 

2 godz. 38 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,00 zł

33,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bogaty Katolik - Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

  Bogaty Katolik - Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-64855-76-4
  Producent: RTCK


  Będąc na Chrześcijańskim Forum Przedsiębiorczości, organizowanym w grudniu 2016 roku przez „Wiarę w Biznesie”, usłyszałem apel prezesa jednej z największych firm w Polsce o potrzebie narodowej terapii w zakresie myślenia o pieniądzach, przedsiębiorczości osobistej i rozwoju Polaków. Skąd taki pomysł?

  Mając na uwadze statystyki, które mówią o tym, że UWAGA: 2 400 000 Polaków → czyli grubo ponad dwa miliony Polaków ma problem ze spłatą swoich zobowiązań na czas, w rezultacie tego najczęściej żyją „od pierwszego, do pierwszego” – taki apel dociera z jeszcze większą mocą.

  Siedząc na sali i słuchając tych słów, ciarki przeszły mi po plecach. Aż chciało mi się wyskoczyć z krzesła i wykrzyczeć:
  Hej! Mamy receptę na te problemy! Mamy publikację, która całkowicie zmienia świadomość w zakresie rozwoju osoby i pomnażania pieniędzy. Mamy coś, co zmienia myślenie, uwalnia od błędnych przekonań, inspiruje! Mamy „BOGATEGO KATOLIKA”!

  Oczywiście nie wstałem z krzesła, żeby publicznie nie robić z siebie pajaca, no ale może jednak czasami warto by było się tak poświęcić w słusznej sprawie :) Publikacja „Bogaty Katolik” ks. Wojciecha Węgrzyniaka jest naprawdę przełomowa. Jeden z pierwszych odbiorców nagrania przekazał mi informację zwrotną:
   „Słuchałem z żoną tej konferencji. Człowieku, nie słyszałem lepszej! Przeszyła mnie! Brak słów. Czuję się jakby wprowadziła mnie ona poziom wyżej. Nie można tego DARU zmarnować!”

  To faktycznie prawdziwy DAR. Dar od ks. Wojciecha Węgrzyniaka, który od lat, jako biblista studiuje Pismo Św. i tłumaczy je nam wszystkim, którzy prawdopodobnie zbyt długo wierzyliśmy, że nie wolno mieszać Boga do pieniędzy.

  Biblia mówi wiele o bogaceniu się, dobrach materialnych i pieniądzach. Z jednej strony wychwala bogactwo, drugiej nie boi się mówić o niebezpieczeństwie pieniądza. Bogu zależy na dobru swoich dzieci, a skoro Mu na tym zależy, to będzie zawsze mówił całą prawdę z całą miłością! Posłuchaj prawdy o pieniądzach!

  Opinie

  Napisz opinię

  Bogaty Katolik - Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

  Bogaty Katolik - Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: