Obniżka! Ethan Frome

Audiobook: Ethan Frome

 

Edith Wharton

 

Ewa Mateuszuk

 

StoryBox

 

4 godz. 32 min.

 

Pudełko CD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

15,37 zł

-30%

21,95 zł brutto

15,37 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ethan Frome

  Ethan Frome

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 12,5 x 14 cm
  ISBN:
  978-83-6330-274-0
  Producent: StoryBox

  Niezwykła opowieść o prawdziwych uczuciach, wewnętrznym rozdarciu, samotności i namiętności przeplatanej  z życiowymi rozterkami.

  Powieść przedstawia nam historię angielskiego farmera Ethana Frome’a, który porzuca swe ambicje by poświęcić się gospodarstwu oraz schorowanej żonie Zeenie. Brak miłości i satysfakcji  ze związku rodzi u bohaterów frustracje i samotność. Wszystko zmienia się gdy do gospodarstwa wprowadza się Meetie, młoda kuzynka Zeenie. Namiętny romans rodzący się pomiędzy tytułowym Ethanem a Meetie daje mężczyźnie drugi oddech, rozbudza uśpione serce, stając się tym samym jego największym życiowym ciężarem…

  Losy bohaterów pozwalają nam sięgnąć do głęboko ukrytych pragnień i instynktów, które zwykle skutecznie hamowane są przez wewnętrzne morale i konwenanse.

   
  W tej powieści Edith Wharton nie zostawiła  miejsca na mdłe wyznania i teatralne łzy.

  Edith Wharton - pisarka amerykańska. Pochodziła z bogatej nowojorskiej rodziny, a w swej twórczości opisywała wyższe sfery Nowego Jorku z początku dwudziestego wieku. Krytycznie ukazuje nowobogacką elitę amerykańską jak i starą arystokrację europejską. Jej pióro cechuje wnikliwość obserwacji jak i ironia. Edith Wharton jako pierwsza kobieta uzyskała Nagrodę Pulitzera za powieść „Wiek niewinności”. Do najbardziej znanych powieści należą: „Świat zabawy” oraz „Ethan Fromm”

  Opinie

  Napisz opinię

  Ethan Frome

  Ethan Frome

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: