Podróże Guliwera

Audiobook: Podróże Guliwera

 

Jonathan Swift

 

ROBERT WIĘCKIEWICZ

 

Agora

 

5 godz. 1 min.

 

Płyta z książką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróże Guliwera

  Podróże Guliwera

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-11-2467-7
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora
   
  Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

  Trudno w literaturze o książkę bardziej uniwersalną niż ta. Opowieść o fascynujących podróżach angielskiego lekarza okrętowego do miejsc takich jak Kraina Liliputów, Brobdingnagu, Laputa, Balnibarbi zachwyca już nie od wielu lat, lecz od ponad dwóch wieków.
  Dojrzały czytelnik doceni tę kąśliwą satyrę na społeczeństwo angielskie, młody słuchacz będzie emocjonował się niezwykłymi przygodami rozbitka wśród przedziwnych ludów. Osiemnastowieczna powieść „Podróże Guliwera” zdumiewa aktualnością i trafnością aluzji, zachwyca niepospolitym humorem i kreatywnością autora. Książka Swifta, zaliczana do światowej klasyki, pozostaje zaskakująco przystępna dla współczesnego odbiorcy. Choć stworzona dla czytelnika dorosłego, paradoksalnie zajmuje również bardzo ważne miejsce w dziecięcym świecie baśni. Czytana przez wybitnego aktora Roberta Więckiewicza zyskuje na lekkości i świeżości.

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróże Guliwera

  Podróże Guliwera

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: