Emma

Audiobook: Emma

 

Jane Austen

 

ANNA DERESZOWSKA

 

Agora

 

17 godz. 55 min.

 

Płyta z książką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Emma

  Emma

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-111-2464-6
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora
   
  Światowy sukces „Emmy” pewnie zaskoczyłby jej autorkę. Bo czyż Jane Austen, pisząca ukradkiem stara panna, mogła się spodziewać, że zostanie mistrzynią angielskiego romansu?

  Monotonia życia na wsi potrafi sprowadzić na manowce damę o najlepszym usposobieniu...
  Doprawdy nie ma lepszej okazji do znalezienia odpowiedniego kandydata na męża niż wizyta u panny Emmy Woodhouse. Ona zawsze dobrze doradzi i szybko utka sieć, z której niczego nieświadomy dżentelmen już się nie wydostanie. A że wpadnie w nią jeszcze kilka przypadkowych osób, włącznie z samą swatką – tego nikt nie mógłby przewidzieć...
  Nie ma w światowej literaturze pisarki, która z równym wdziękiem, co Jane Austen opowiada o grze uczuć, pozorów i oszustwach popełnianych w imię miłości (lub zdobycia majątku). Nie ma nikogo, kto z taką ciepłą ironią kreśli obraz życia angielskich wyższych sfer – spętanych konwenansami, ale i znakomicie bawiących się podczas wystawnych obiadów, emocjonujących balów i spacerów po pięknie utrzymanych posiadłościach.
  Romantyczna komedia pomyłek w interpretacji aktorki Anny Dereszowskiej to klasyka literatury w prawdziwie nowoczesnym wydaniu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Emma

  Emma

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: