Promocja dnia

Dolina Strachu

Audiobook: Dolina Strachu

 

Artur C. Doyle

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

7 godz. 32 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dolina Strachu

  Dolina Strachu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-63162-64-1
  format:
  13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna
   

  Dolina strachu”, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Janusza Zadury, jest czwartym, po debiutanckim „Studium w szkarłacie”, pełnym akcji, sensacyjnym „Znaku czterech” oraz zbliżającym się do thrillera „Psie Baskerville’ów” dłuższym utworem opowiadającym o przygodach Sherlocka Holmesa, słynnego detektywa. Jednocześnie jest ostatnią powieścią z tego cyklu, później czytelnicy otrzymywali już tylko zbiory opowiadań.  

  Słuchacze „Doliny strachu” poznają tajemnicę Johna Douglasa, bogacza o tajemniczej przeszłości, który ginie w niejasnych okolicznościach. Bezradna policja prosi o pomoc w śledztwie Sherlocka Holmesa. Genialny detektyw jest niemal pewien, że związek ze sprawą ma profesora Moriarty - geniusza zła i zarazem największy antagonista Sherlocka. Jednak aby wszystkie elementy układanki trafiły na swoje miejsce, należy sięgnąć do zdarzeń sprzed ponad 20 lat, mających miejsce w Dolinie Strachu…

  „Nawet najmniej doświadczonego śledczego zdziwi brak normalnej kobiecej rozpaczy”

  Sherlock Holmes

  W przygotowaniu pozostałe książki Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w przekładzie Ewy Łózińskiej-Małkiewicz: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienie Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Pożegnalny ukłon”, „Sprawy Sherlocka Holmesa”.

  Arthur Conan Doyle – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne.

   

   

   


  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: