Promocja dnia

Trzecia lokatorka

Audiobook: Trzecia lokatorka

 

Agatha Christie

 

Maciej Słota

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

7 godz. 52 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Trzecia lokatorka

  Trzecia lokatorka

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2011
  ISBN:
  978-83-7267-423-4
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

   "Trzecia lokatorka", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Macieja Słoty. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Trzeciej lokatorce" słuchacze audiobooka młodą dziewczynę, proszącą Herkulesa Poirot o radę w sprawie morderstwa, które być może popełniła. Zaintrygowany detektyw szuka śladów tajemniczego zabójstwa. Jednak nic nie wskazuje na to, że ktokolwiek w otoczeniu dziewczyny zginął gwałtowną śmiercią, a jeśli nie ma ofiary, nie ma też zbrodni. Czyżby cała historia była tylko urojeniem chorego umysłu?

  Maciej Słota —  znakomity aktor, ukończył PWST w Krakowie. Od początku artystycznie związany jest z Krakowem: najpierw z Teatrem Ludowym w Nowej Hucie, a od 1989 roku z Teatrem Bagatela. Współpracuje również z Teatrem KTO Jerzego Zonia. Ważniejsze role teatralne to m.in.: Jasiek w "Weselu", Albin w "Ślubach panieńskich", książę Orsino w "Wieczorze Trzech Króli", Solony w "Trzech Siostrach", Lenox w "Makbecie", Peter Hunt w "Bez seksu, proszę", Fircyk w "Fircyku w zalotach". W Teatrze Bagatela gra w komediach "Mayday" i "Mayday 2". Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z "Trzecią lokatorką" w wersji audio.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Trzecia lokatorka

  Trzecia lokatorka

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: