Zło czai się wszędzie

Audiobook: Zło czai się wszędzie

 

Agatha Christie

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

6 godz. 50 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zło czai się wszędzie

  Zło czai się wszędzie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

   

  rok nagrania: 2011
  ISBN:
  978-83-7267-422-7
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

  "Zło czai się wszędzie", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Wojciecha Malajkata. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Zło czai się wszędzie" słuchacze audiobooka  udadzą się na malowniczą Wyspę Przemytników, gdzie z ręki tajemniczego mordercy ginie piękna aktorka. Z licznego grona podejrzanych nie można nikogo wykluczyć, ponieważ żadna osoba nie ma niezbitego alibi. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności na wyspie spędza urlop Herkules Poirot. Dzięki genialnemu detektywowi zagadka zostanie wyjaśniona, a zbrodniarz ujęty.

  Wojciech Malajkat —  znany aktor filmowy i teatralny, reżyser i pedagog. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Aktor scen warszawskich: Teatru Studio (1986-2001) i Narodowego (1997-2008). Od 2009 jest Dyrektorem Naczelnym i Artystycznym Teatru Syrena w Warszawie. W swoim dorobku ma role w takich filmach jak: "Żuraw i czapla", "Czarne stopy", "40-latek. 20 lat później", "VIP". W 1999 wcielił się w postać Rzędziana w ekranizacji "Ogniem i mieczem". Użyczał swojego głosu m.in. w "Pada Shrek", "Epoka lodowcowa 2". "Odwilż", "Tytus", "Romek i A’Tomek wśród złodziej marzeń".  Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także ze "Zło czai się wszędzie" w wersji audio.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: