Promocja dnia

Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

Audiobook: Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

 

Karol May

 

RYSZARD NADROWSKI

 

MTJ

 

8 godz. 48 min.

 

Małe pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

  Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7699-095-8
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: MTJ

  Ku Mamipi; Pantera Południa” ukazują się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Ryszarda Nadrowskiego. Są to jedne z niezwykle popularnych pozycji Karola May’a, autora między innymi nieśmiertelnych książek, których akcja toczy się na Dzikim Zachodzie („Winnetou”, „Old Surehand”, „Szatan i Judasz”, „Boże Narodzenie”, „Syn Łowcy Niedźwiedzi”), oraz cyklu utworów, których akcja toczy się z kolei na Bliskim Wschodzie („Przez pustynię”, „Przez dziki Kurdystan” „W wąwozach Bałkanów”).  

  W „Ku Mapimi; Panterze Południa” słuchacze audiobooka poznają dzieje hiszpańskiego rodu Rodrigandów oraz liczne przygody związanych z nią bohaterów: niemieckiego doktora Carlosa Sternaua, braci Unger oraz syna jednego z nich – Kurta, wodza Apaczów – Niedźwiedzie Serce, wodza Miksteków – Bawole Czoło, traperów Czarnego Gerarda, Sępiego Dzioba, Małego Andre, Grandeprise’a, zbójcy Mariano, lorda Drydena, prezydenta Benito Juareza, przemytnika Mindrella i hacjendera Pedro Arbelleza, Gasparino Cortejo z synem, “hrabią” Alfonso, Pablo Cortejo z córką Josefą, pirata kapitana Enrique Landolę, doktora Hilario, Arrastro, generała Miramona. Perypetie wszystkich są na tyle wciągające, że z pewnością warto zapoznać się z „Ku Mapimi; Panterą Południa” w wersji audio.

  KAROL MAY (1842-1912)

  Powieściopisarz niemiecki, znany głównie z powieści przygodowych o Dzikim Zachodzie. Do piątego Roku życia był niewidomy, odzyskał wzrok dzięki operacji. Początkowo pracował jako nauczyciel. Potem popadał w konflikty z prawem i kilka razy trafił do więzienia. Właśnie w więzieniu odkrył swój talent pisarski. Po wyjściu na wolność podjął pierwsze poważniejsze próby literackie. W Roku 1875 przybył do Drezna i pracował tam jako redaktor. W Roku 1877 został etatowym pisarzem.

  Tytuł oryginału: Das Waldröschen; przekład: anonimowy

  Opinie

  Napisz opinię

  Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

  Ku Mapimi, Pantera Południa, Tom III

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: