Kolebka nawigatorów

Audiobook: Kolebka nawigatorów

 

Karol Olgierd Borchardt

 

ADAM SZYSZKOWSKI

 

Qes Agency

 

15 godz. 58 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,99 zł

29,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kolebka nawigatorów

  Kolebka nawigatorów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-61593-22-5
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Qes Agency

  Kolebka nawigatorów  to kolejna książka z cyklu „morskich opowieści”, autorstwa najbardziej znanego i cenionego polskiego pisarza marynisty, kapitana żeglugi wielkiej Karola Olgierda Borchardta, który w 1936 roku otrzymał dyplom kapitana żeglugi wielkiej. Od 1958 roku publikował artykuły w czasopismach „Morze”, „Tygodnik Morski” oraz „Litery”.  Dotychczas ukazały się jego zbiory: Znaczy kapitan, Szaman morski i Krążownik spod Somosierry.

  W Kolebce nawigatorów znajdziemy pogłębienie tematów znanych z poprzednich utworów. Wszystkie związane są z życiem ludzi morza, niekoniecznie na wodzie, bo także i w portach, w szkole morskiej czy w „suchym doku”, jak pisarz nazywa szpitale i sanatoria. Tytuł powieści ma trojakie znaczenie: uczelnia, której sam autor był słuchaczem, czyli Szkoła Morska w Tczewie, żaglowiec szkoleniowy Lwów i polska flota w pierwszym okresie swojego istnienia.

  W audiobooku, który czyta Adam Szyszkowski, a muzyką oprawił Rafał Biskup, słuchacze odnajdą wszystko, co tak charakterystyczne dla twórczości Borchardta: liczne anegdoty, sentyment i swadę doskonałego narratora, i puenty wywołujące uśmiech.

  Nu, a wiecie co, a? Niechaj posłucha! PolecAAAmy!

  Opinie

  Napisz opinię

  Kolebka nawigatorów

  Kolebka nawigatorów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: