Piętnastoletni kapitan

Audiobook: Piętnastoletni kapitan

 

Juliusz Verne

 

IRENEUSZ ZAŁÓG

 

Aleksandria

 

10 godz. 14 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Piętnastoletni kapitan

  Piętnastoletni kapitan

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-60313-45-9
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Aleksandria

  Piętnastoletni kapitan”, który w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Ireneusza Załóga, jest jedną z powieści Juliusza Verne'a, autora takich niezapomnianych utworów jak „Pięć tygodni w balonie”, „Podróż do wnętrza Ziemi”, „ Z Ziemi na Księżyc”, „Dzieci kapitana Granta”, „Wokół Księżyca”, „Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi”, „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”, „Zielony promień”, „Keraban Uparty”.

  Słuchacze „Piętnastoletniego kapitana” w wersji audio poznają wielką przygodę pasażerów „Pielgrzyma”, która rozpoczyna się wraz z odbiciem okrętu od brzegu. Niecodzienną załogę czeka nie tylko niebezpieczny połów wielorybów, czy zagrażający życiu sztorm. Nowo mianowany kapitan, mający zaledwie piętnaście lat, będzie musiał doprowadzić swoich kompanów do stałego lądu, podczas gdy wszystko obraca się przeciw niemu. Czy nieustraszony i sprytny Dick Sand, podejmie wyzwanie rzucone mu przez los i odnajdzie drogę prowadzącą do Ameryki?

  Juliusz Gabriel Verne (1828-1905) – francuski autor podróżniczych i fantastyczno-naukowych powieści dla młodych czytelników. Nagrodzony przez Akademię Francuską, dziś postrzegany jako jeden z pierwszych pisarzy gatunku science-fiction. Spod jego pióra wyszły takie tytuły jak Tajemnicza wyspa, 20 000 mil podmorskiej żeglugi czy W 80 dni dookoła świata.  

  Ireneusz Załóg – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: Wendy Wu, Nowe Przygody Lucky Luke’a, Jimmy Cool. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach.    

   


  Opinie

  Napisz opinię

  Piętnastoletni kapitan

  Piętnastoletni kapitan

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: