Promocja dnia

Pies baskervillów

Audiobook: Pies baskervillów

 

Artur C. Doyle

 

MICHAŁ KULA

 

Promatek

 

6 godz. 54 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,90 zł

25,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pies baskervillów

  Pies baskervillów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-61834-60-1
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Promatek

  Pies Baskerville’ów”, trzecia i chyba najbardziej znana powieść, w której pojawia się sławny detektyw Sherlock Holmes, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Michała Kuli. Twórcą postaci Holmesa jest oczywiście Arthur Conan Doyle, szkocki pisarz, a przy okazji spirytysta, wolnomularz i miłośnik boksu. Wszystkie pasje pisarza w większym lub mniejszym stopniu odnajdziemy w jego literackim dorobku, który obejmuje między innymi takie pozycje jak: powieści „Studium w szkarłacie”, „Znak czterech”, „Dolina trwogi”, czy zbiory opowiadań: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienia Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Jego ostatni ukłon”.

  W „Psie Baskerville’ów” słuchacze audiobooka poznają tajemniczą sprawę spadkobierców ogromnego majątku, którzy giną w tajemniczych okolicznościach… Ludność mieszkająca tam od lat wierzy, że to klątwa prześladująca rodzinę powoduje nieszczęścia… Dla genialnego Sherlocka Holmes’a rozwiązanie zagadki staje się z czasem dziecinną łamigłówką… Powieść, niezwykle mroczna i cały czas trzymająca w napięciu, jest świetnym materiałem do słuchania. Mistrzowska interpretacja aktorska Michała Kuli zabiera nas w świat przerażającej wyobraźni, a muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby tej książki, oddaje nastrój wrzosowiska…

  Arthur Conan Doyle – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pies baskervillów

  Pies baskervillów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: