Promocja dnia

Skarb w Srebrnym Jeziorze

Audiobook: Skarb w Srebrnym Jeziorze

 

Karol May

 

Wojciech Dąbrowski

 

Qes Agency

 

19 godz. 39 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,99 zł

29,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Skarb w Srebrnym Jeziorze

  Skarb w Srebrnym Jeziorze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61593-19-5
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency

  Skarb w Srebrnym Jeziorze jest znaną powieścią Karola Maya, niemieckiego powieściopisarza, znanego głównie z przygodowych powieści o Dzikim Zachodzie, szczególnie zaś z cyklu, którego bohaterami byli Winnetou, szlachetny wódz Apaczów, oraz jego biały przyjaciel, Old Shatterhand. W jego skład wchodzą takie tytuły, jak: Winnetou, Old Surehand, Szatan i Judasz, Boże Narodzenie, Czarny Mustang, Upiór z Llano Estacado, Syn Łowcy Niedźwiedzi.

  Akcja Skarbu w Srebrnym  Jeziorze — który w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Wojciecha Dąbrowskiego i w oprawie muzycznej Rafała Biskupa — rozgrywa się w drugiej połowie XIX wieku. Bohaterowie wyruszają na poszukiwanie opuszczonych kopalń srebra, ukrytych w niedostępnych górach. Wyprawa okazuje się niezwykle niebezpieczna, zwłaszcza że ich śladem podąża brutalny i okrutny łotr, Kornel Binkley ze swoją bandą, szukający pradawnego indiańskiego skarbu.

  Skarb w Srebrnym Jeziorze (niem. Der Schatz im Silbersee) to kolejne dzieło Karola May’a. zaliczane do klasyki powieści przygodowej. Przygotowaliśmy dla Państwa najpełniejszą wersję jaka do tej pory ukazała się na polskim rynku.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Skarb w Srebrnym Jeziorze

  Skarb w Srebrnym Jeziorze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: