Hrabia Monte Christo

Audiobook: Hrabia Monte Christo

 

Aleksander Dumas

 

MAREK WALCZAK

 

Aleksandria

 

47 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,90 zł

49,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hrabia Monte Christo

  Hrabia Monte Christo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-60313-41-1
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Aleksandria

  Hrabia Monte Christo jest jedną z wielu powieści Aleksandra Dumasa, autora między innymi takich książek jak Trzej muszkieterowie, Królowa Margot, Czarny tulipan, Dwie Diany, czy cyklu powieściowego Pamiętniki lekarza.

  Audiobook, którego lektorem jest Marek Walczak, przedstawia jedną z najbardziej znanych w literaturze historii o zemście. Opowiada o losach młodego marynarza, Edmunda Dantesa, który ma zostać kapitanem okrętu, a także poślubić piękną Katalonkę, Mercedes. W wyniku intryg ludzi czyhających tak na jego pozycję, jak i małżeństwo, traci wszystko, co miał: miłość, wolność i naiwną radość życia — zostają one zamienione na mroczne lochy twierdzy, w której zostaje osadzony. Tam jednak zrodzi się zarówno jego świadomość, jak i siła, w przyszłości pozwalająca mu w wyrafinowany sposób zemścić się na wrogach.

  Marek Walczak — Absolwent krakowskiej PWST, dał się poznać jako świetny aktor teatralny, między innymi w takich spektaklach jak Burza W. Shakespeare’a, Wyzwolenie S. Wyspiańskiego, Iwona, księżniczka Burgunda W. Gombrowicza, Emigranci S. Mrożka. Aktor Teatru TV oraz głos radiowy. Doskonale znany miłośnikom audiobooków, szczególnie wysoko ceniony za mistrzowską interpretację sienkiewiczowskiego Potopu.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Hrabia Monte Christo

  Hrabia Monte Christo

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: