Łowcy złota

Audiobook: Łowcy złota

 

James Oliver Curwood

 

Krzysztof Strużycki

 

Qes Agency

 

6 godz. 34 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Łowcy złota

  Łowcy złota

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61593-18-8
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency

  Łowcy złota”, którzy w formacie audiobooka ukazują się w interpretacji Krzysztofa Strużyńskiego, są popularną książką Jamesa Oliviera Curwooda, autora takich utworów jak m.in. „Śród Mormonów”, „Łowcy wilków”, „Wielkie jeziora”, „Włóczęgi Północy”, „Kwiat Dalekiej Północy”, „Najdziksze serca”, „Szara Wilczyca”, „Władca Skalnej Doliny”, „Dolina ludzi milczących”, „Płonący las”.

  Łowcy złota” to kolejna część cyklu „Opowieści z dalekiej Północy”, kontynuacja wydanego już przez wydawnictwo Qes  audiobooka „Łowcy wilków”. Przyjaciele wyruszają na poszukiwanie złota, kierując się historią, którą poznali z zapisków znalezionych w starej chacie. Fascynująca powieść dedykowana wszystkim miłośnikom przygód.

   Pewnego dnia dwóch chłopców znajduje w starej, zagubionej w dżungli chacie ludzkie szkielety. Jeden z kościotrupów ściska w garści zwitek, który okazuje się być mapą. To tajemnicze znalezisko jest impulsem do podjęcia przez chłopców niebezpiecznej i pełnej przygód wyprawy w poszukiwaniu złota. Poszukiwacze przeżywają wiele dramatycznych przygód. Ich wędrówka to prawdziwy test przyjaźni i znakomita lekcja życia.

  James Oliver Curwood to klasyk literatury dziecięcej i młodzieżowej.

  Jego specjalnością były powieści o życiu zwierząt, a także o przygodach traperów i Indian w puszczach Ameryki Północnej.

  Materiały do swoich powieści czerpał z obserwacji czynionych w czasie swych podróży po rozległych przestrzeniach Stanów Zjednoczonych i Kanady.

  Dla miłośników literatury przygodowej pozycja obowiązkowa!

  Opinie

  Napisz opinię

  Łowcy złota

  Łowcy złota

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: