Cztery miłości

Audiobook: Cztery miłości

 

Clive S. Lewis

 

KRZYSZTOF KOLBERGER

 

Media Rodzina

 

6 godz. 27 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cztery miłości

  Cztery miłości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-7278-440-7
  format: 14,5 x 15cm
  Producent: Media Rodzina

  Cztery miłości jest książką, której autorem jest Clive Staples Lewis, pisarz, historyk, filozof i teolog, najbardziej znany z cyklu dla dzieci i młodzieży pod tytułem Opowieści z Narnii. Lewis jest jednak także twórcą wielu esejów filozoficzno-teologicznych, jak chociażby Problem cierpienia, Cudy. Wprowadzenie ogólne, Smutek, Bóg na ławie oskarżonych, List starego diabła do młodego, czy właśnie Cztery miłości, ukazujące się teraz w formacie audiobooka w interpretacji Krzysztofa Kolbergera.

  W Czterech miłościach pisarz wyróżnia następujące— oczywiście cztery — rodzaje miłości: przywiązanie, przyjaźń, miłość erotyczną oraz Caritas. Ta ostatnia, jako miłość tak do Boga, jak i do bliźniego, jest tutaj najważniejsza. Lewis zarazem jednak pokazuje, jak elastyczne są granice między jednym rodzajem miłości a drugim.

  Krzysztof Kolberger to wybitny aktor oraz reżyser teatralny, artysta wielokrotnie odznaczony za działalność na polu kultury. Ukończył warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i przez wiele lat związany był z najważniejszymi stołecznymi teatrami. Stworzył wiele niezapomnianych kreacji, m.in. w Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny czy w Najdłuższej wojnie nowoczesnej Europy.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Cztery miłości

  Cztery miłości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: