Promocja dnia

Dom nad Kanałem

Audiobook: Dom nad Kanałem

 

Agatha Christie

 

Maciej Słota

 

6 godz. 45 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dom nad Kanałem

  Dom nad Kanałem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2010
  ISBN:
  978-83-7267-415-9
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

  "Dom nad kanałem", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Macieja Słoty. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Domu nad kanałem" słuchacze audiobooka poznają historię Tuppence’a Beresforda, który postanawia odnaleźć widziany na obrazie urokliwy, tytułowy domek nad kanałem. Nie przypuszcza nawet, jak wiele mrocznych sekretów kryje jego historia. Zawiedziona miłość, nieślubne dziecko, samobójstwo, zbrodnie, napady, kradzieże… Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Po wielu latach wychodzą na jaw stare tajemnice, a kto je odkrywa, naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

  Maciej Słota —  znakomity aktor, ukończył PWST w Krakowie. Od początku artystycznie związany jest z Krakowem: najpierw z Teatrem Ludowym w Nowej Hucie, a od 1989 roku z Teatrem Bagatela. Współpracuje również z Teatrem KTO Jerzego Zonia. Ważniejsze role teatralne to m.in.: Jasiek w "Weselu", Albin w "Ślubach panieńskich", książę Orsino w "Wieczorze Trzech Króli", Solony w "Trzech Siostrach", Lenox w "Makbecie", Peter Hunt w "Bez seksu, proszę", Fircyk w "Fircyku w zalotach". W Teatrze Bagatela gra w komediach "Mayday" i "Mayday 2". Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z "Domem nad kanałem" w wersji audio.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: