Promocja dnia

Zerwane zaręczyny

Audiobook: Zerwane zaręczyny

 

Agatha Christie

 

Maciej Słota

 

6 godz. 43 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zerwane zaręczyny

  Zerwane zaręczyny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2010
  ISBN:
  978-83-7267-413-5
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

  "Zerwane zaręczyny", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Macieja Słoty. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Zerwanych zaręczynach" słuchacze audiobooka poznają historię dziedziczki wielkiej fortuny, oskarżonej o morderstwo. Kobieta nie przyznaje się do zabójstwa, ale wszystkie poszlaki przemawiają przeciwko niej. Prowadzący śledztwo inspektor nie ma żadnych wątpliwości co do winy podejrzanej. Wygląda na to, że Elinor zostanie skazana za zbrodnię, której nie popełniła. Nieszczęśliwą kobietę może uratować tylko Herkules Poirot.

  Maciej Słota —  znakomity aktor, ukończył PWST w Krakowie. Od początku artystycznie związany jest z Krakowem: najpierw z Teatrem Ludowym w Nowej Hucie, a od 1989 roku z Teatrem Bagatela. Współpracuje również z Teatrem KTO Jerzego Zonia. Ważniejsze role teatralne to m.in.: Jasiek w "Weselu", Albin w "Ślubach panieńskich", książę Orsino w "Wieczorze Trzech Króli", Solony w "Trzech Siostrach", Lenox w "Makbecie", Peter Hunt w "Bez seksu, proszę", Fircyk w "Fircyku w zalotach". W Teatrze Bagatela gra w komediach "Mayday" i "Mayday 2". Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z "Zerwanymi zaręczynami" w wersji audio.

   Kupując legalną płytę, wspierasz:

  Mimo Wszystko Fundacja Anny Dymnej

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: