Tortilla Flat

Audiobook: Tortilla Flat

 

John Steinbeck

 

Krzysztof Strużycki

 

Qes Agency

 

7 godz. 36 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,99 zł

29,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tortilla Flat

  Tortilla Flat

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61593-15-7
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency

  Tortlilla Flat jest znaną powieścią amerykańskiego pisarza Johna Steinbecka, laureata Literackiej Nagrody Nobla z 1962 roku, autora takich dzieł, jak: Myszy i ludzie, Grona Gniewu, Na wschód od Edenu. Wszystkie trzy wymienione — jak również i sama Tortilla Flat — były ekranizowane, a występowali w nich tak wybitni aktorzy, jak James Dean, Henry Forda, Spencer Tracy czy John Malkovich.

  Powieść Tortlilla Flat — która ukazuje się właśnie w postaci audio, w interpretacji Krzysztofa Strużyckiego i z muzyką Rafała Biskupa — przedstawia losy grupy kloszardów, zamieszkujących mały domek i tworzących coś w rodzaju komuny. Chociaż pozornie wydawać się może, że ich główną myślą jest zdobycie czegoś mocnego do picia, w rzeczywistości autor ukazuje ich jako ludzi ceniących wolność i niezależność, posiadających własną — pozostającą w opozycji do zakłamanego społeczeństwa — filozofię życiową.

  Temat poruszany przez Steinbecka jest ciągle aktualny, o czym przypominają chociażby filmy Fisher King Terry’ego Gilliama czy Edi Piotra Trzaskalskiego.

  Powieść ma niepowtarzalny klimat, pełna jest ciepłego humoru z dodatkiem ironii. Jednym kojarzy się z Hrabalem, dla innych jest swoistym Kubusiem Puchatkiem dla dorosłych.  Opinie

  Napisz opinię

  Tortilla Flat

  Tortilla Flat

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: