Człowiek który był czwartkiem

Audiobook: Człowiek który był czwartkiem

 

Gilbert K. Chesterton

 

Zbigniew Wróbel

 

Aleksandria

 

7 godz. 21 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,00 zł

29,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Człowiek który był czwartkiem

  Człowiek który był czwartkiem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-60313-34-3
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: ALEKSANDRIA

  Człowiek, który był czwartkiem”, którego lektorem w formacie audiobooka jest Zbigniew Wróbel, jest jedną z powieści Gilberta K. Chestertona, autora „Napoleona z Notting Hill”, „Klubu niezwykłych zawodów”, „Heretyków”, „Ortodoksji”, „Żywego człowieka”, „Latającej gospody”, „Świętego Franciszka z Asyżu”, „Wiekuistego człowieka”, „Kuli i krzyża”.

  Słuchacze „Człowieka, który był czwartkiem” poznają potyczki słowne, maskaradę, dezinformację oraz paradoks. Powierzchownie „Człowiek, który był Czwartkiem” wydaje się tylko wciągającą powieścią detektywistyczną. Jednak bardziej dociekliwy słuchacz dostrzeże w prowokującej prozie Chestertona rozważania dotykające kwestii politycznych, religijnych i filozoficznych, tak przecież charakterystycznych dla tego pisarza.

  Gilbert Keith Chesterton (1874-1936) – pisarz angielski, który w czasie swej trwającej ponad 35 lat kariery literackiej stworzył dzieła pasjonujące i niezwykle aktualne po dziś dzień. Był poetą, dziennikarzem, dramaturgiem, filozofem. Pisarz niegdyś kontrowersyjny, dziś szczególnie ceniony za genialną umiejętność poruszania w swych powieściach trudnych teologicznych, filozoficznych i politycznych kwestii.     

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Człowiek który był czwartkiem

  Człowiek który był czwartkiem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: