Narrenturm

Audiobook: Narrenturm

 

Andrzej Sapkowski

 

KRZYSZTOF GOSZTYŁA, MACIEJ GUDOWSKI, LESŁAW ŻUREK, HENRYK TALAR, KRZYSZTOF WAKULIŃSKI i inni

 

superNowa

 

23 godz. 50 min.

 

Mały digipack cztero- i więcej skrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

79,90 zł

79,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Narrenturm

  Narrenturm

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN 978-83-913156-3-7
  fotmat: 14x12,5cm
  Producent: Polskie Radio

  Wystarczy uruchomić  wyobraźnię i śledzić losy głównego bohatera Reynevana, który oddając się rozkoszom miłości zostaje podstępnie zaatakowany i staje w obliczu śmierci. Będziemy mogli wsłuchać się w odgłosy erotycznego upojenia i brutalnej walki.

  "Narrenturm" to pierwszy z trzech tomów "Trylogii Husyckiej" - cyklu historyczno-fantastycznego o wojnach husyckich, których akcja toczy się w piętnastym wieku na terenie Czech, Moraw, Śląska, Węgier, ówczesnej Polski i Niemiec. Sapkowski w niepowtarzalnym stylu opisuje okrucieństwo wojny, zwłaszcza bratobójczej i piętnuje nietolerancję religijną. W swojej powieści stworzył szereg barwnych postaci, którym przyszło żyć w czasach pogardy. Główny bohater - Reynevan z Bielawy - medyk, romantyczny kochanek i z konieczności husycki szpieg, określa sam siebie jako Ślązaka – nie Czecha ani Niemca, ani tym bardziej Polaka, choć biegle posługuje się językami wszystkich tych nacji. Studiował w Pradze, ale w trakcie swych rozlicznych peregrynacji odwiedził wiele czeskich i śląskich miast i miasteczek. Miejsca owe opisał Sapkowski z niezwykłym pietyzmem: średniowieczna Praga i Wrocław pod jego piórem wprost tętnią życiem. Wieloletnia, wręcz benedyktyńska kwerenda historyczna, jaką przeprowadził autor Trylogii została doceniona przez czytelników i recenzentów.

  „Narrenturm” to pierwsza i jednyna w Polsce MEGAPRODUKCJA - ponad 100 aktorów, muzyka filmowa, efekty specjalne

    W ciągu 60 dni
  ponad 100 aktorów wzięło udział w nagraniach audiobooka o łącznym czasie ok. 1500 minut. Całość reżyseruje Janusz Kukuła, który ma w swoim dorobku wiele uznanych i nagradzanych produkcji Teatru Polskiego Radia, jak np. „Trylogię” Sienkiewicza czy „Quo Vadis”. Autorem muzyki jest Adam Skorupa – kompozytor ścieżki dźwiękowej do uhonorowanej wieloma międzynarodowymi nagrodami gry komputerowej „Wiedźmin”, uznany przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku.

  Opinie

  Napisz opinię

  Narrenturm

  Narrenturm

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: