Promocja dnia

Stara baśń

Audiobook: Stara baśń

 

Józef Ignacy Kraszewski

 

ANTONI ROT

 

Promatek

 

14 godz. 38 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Stara baśń

  Stara baśń

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61834-24-3
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Promatek

   

  Stara Baśń jest jedną z wielu powieści w bogatej twórczości Józefa Ignacego Kraszewskiego, autora między innymi takich dzieł jak: Barani kożuszek, Całe życie biedna, Caprea i Roma, Dziecię Starego Miasta, Dziennik Serafiny, Historia o Janaszu Korczaku i o pięknej miecznikównie: powieść z czasów Jana Sobieskiego, Hrabina Cosel, Milion posagu, Poeta i świat, Sto diabłów czy Złote jabłko.

  Starą Baśnią — która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Antoniego Rota i w oprawie muzycznej Marcina Nowakowskiego — pisarz otworzył swój bogaty cykl historyczny. Opowiedział w niej o początkach państwa polskiego, czasach, kiedy władzę sprawował okrutny Pepełek wraz z żoną Brunhildą. Powieść nie tylko rzetelnie ukazuje stare słowiańskie obyczaje, legendy i obrzędy, lecz pozostaje również wciągającą, pełną dramatyzmu historią o miłości.

  W 2003 roku na podstawie powieści Jerzy Hoffman zrealizował film Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem. Wystąpili w niej między innymi: Ryszard Filipski, Jerzy Trela, Anna Dymna oraz Daniel Olbrychski.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Stara baśń

  Stara baśń

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: