Obniżka! Wyspa Robinsona

Audiobook: Wyspa Robinsona

 

Arkady Fiedler

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

8 godz. 43 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,99 zł

-30%

19,99 zł brutto

13,99 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wyspa Robinsona

  Wyspa Robinsona

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-17-4

  format: 13,5x19 cm
  Producent: StoryBox

  Wyspa Robinsona”, utwór, który w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Rocha Siemianowskiego, to jedna z najbardziej znanych książek Arkadego Fiedlera, wybitnego pisarza, reportażysty, przyrodnika i podróżnika, autora takich dzieł jak „Kanada pachnąca żywicą”, „Zwierzęta z lasu dziewiczego”, „Zdobywamy Amazonkę”, „Jutro na Madagaskar”, „Dziękuję ci, kapitanie”, „Ryby śpiewają w Ukajali”, „Wyspa kochających lemurów”, „Orinoko”. Wszystkie wspomniane tytuły są owocem podróży Fiedlera, wszystkie też nie tylko urzekają wspaniałymi opisami różnych miejsc, ale przede wszystkim uczą szacunku dla odmiennych od naszej kultur i obyczajów.

  Słuchacze "Wyspy Robinsona" poznają fascynujące losy Johna Bobera. Powstanie kolonistów, ucieczka na pokładzie okrętu wypływającego na Morze Karaibskie, sztorm, bezludna wyspa, zmagania z dziką przyrodą, walki między Hiszpanami i ich niewolnikami.

  Arkady Fiedler (1894 - 1985) - wybitny pisarz i podróżnik. Studiował filozofię i nauki przyrodnicze na U.J. Owocem licznych wypraw i podrózy Fiedlera są książki, które uczą szacunku dla innych kultur i obyczajów, urzekają plastyką opisu przyrody.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wyspa Robinsona

  Wyspa Robinsona

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: