Promocja dnia

Promocja dnia

Obniżka! Ostatnia brygada

Audiobook: Ostatnia brygada

 

Tadeusz Dołęga-Mostowicz

 

RYSZARD NADROWSKI

 

10 godz. 50 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ostatnia brygada

  Ostatnia brygada

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-12-9

  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: StoryBox

  "Ostatnia brygada" to znana powieść Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, autora między innymi takich książek jak "Kiwony", "Prokurator Alicja Horn", "Bracia Dalcz i Ska", "Doktor Murek zredukowany", "Znachor" czy "Kariera Nikodema Dyzmy" — znanej również z serialu ze świetną rolą Romana Wilhelmiego, czy ostatnio filmu z Cezarym Pazurą.

  W "Ostatniej brygadzie", która ukazuje się teraz w postaci audiobooka, w interpretacji Ryszarda Madrowskiego, pisarz przedstawia losy przemysłowca, Dowmunta, który ze zdobytym w Afryce kapitałem ożywia handel zbożem w Polsce. W książce słuchacze znajdą tak szpiegowską intrygę, femme fatale i sensacyjne wątki, jak i rzetelny, krytyczny obraz społeczeństwa polskiego lat 30-tych na tle ogólnoświatowej afery gospodarczej.

  Tadeusz Dołęga- Mostowicz (ur.10 sierpnia 1898 w Okuniewie na Witebszczyźnie, zginął 20 września 1939 w miejscowości Kuty na Pokuciu) - polski pisarz, scenarzysta. Autor kilkunastu powieści, m.in. "Ostatnia brygada", " Kariera Nikodema Dyzmy", " Drugie życie doktora Murka", " Znachor", " Profesor Wilczur", "Pamiętnik pani Hanki". Niezwykła popularność pisarza wynikała z atrakcyjności fabuły, pełnej sensacyjnych powikłań, połączonych z krytyką ówczesnej rzeczywistości.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: