Promocja dnia

Obniżka! Orinoko

Audiobook: Orinoko

 

Arkady Fiedler

 

Roch Siemianowski

 

14 godz. 29 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,99 zł

-30%

19,99 zł

13,99 zł za szt

Storybox 2.09

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Orinoko

  Orinoko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-15-0

  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Orinoko”, które w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Rocha Siemianowskiego, to jedna z najbardziej znanych książek Arkadego Fiedlera, wybitnego pisarza, reportażysty, przyrodnika i podróżnika, autora takich dzieł jak „Kanada pachnąca żywicą”, „Ryby śpiewają w Ukajali”, „Zwierzęta z lasu dziewiczego”, „Zdobywamy Amazonkę”, „Jutro na Madagaskar”, „Dziękuję ci, kapitanie”, „Wyspa Robinsona”, „Wyspa kochających lemurów”. Wszystkie wspomniane tytuły są owocem podróży Fiedlera, wszystkie też nie tylko urzekają wspaniałymi opisami różnych miejsc, ale przede wszystkim uczą szacunku dla odmiennych od naszej kultur i obyczajów.

  Orinoko” kontynuuje losy Jana Bobera - bohatera "Wyspy Robinsona". To Bober jako jedyny biały wśród zbiegłych niewolników, Indian i Murzynów planuje dostać się do kolonii angielskich. Jednak... życie wśród Indian zaczyna mu się coraz bardziej podobać. Czy znajdzie wśród nich swój dom, swoją drugą ojczyznę?

  Arkady Fiedler (1894 - 1985) - wybitny pisarz i podróżnik, studiował filozofię i nauki przyrodnicze na U.J. Owocem licznych wypraw i podróży Fiedlera są książki, które uczą szacunku dla innych kultur i obyczajów, urzekają plastyką opisu przyrody.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: