Promocja dnia

Ben Hur

Audiobook: Ben Hur

 

Lewis Wallace

 

MARIAN FLOREK

 

Promatek

 

16 godz. 6 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ben Hur

  Ben Hur

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

  Ben Hur”, najbardziej znana powieść Lewisa Wallace’a, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Mariana Florka oraz z muzyką Marcina Nowakowskiego.

  Książka odniosła ogromną popularność i kilkakrotnie została sfilmowana. Najbardziej znaną jej ekranizacją jest ta dokonana w 1959 roku przez Williama Wylera, nagrodzona 11 Oskarami.

  Słuchając „Ben Hura” w wersji audio, poznajemy duchową podróż człowieka zniewolonego chęcią zemsty. Urodzony w bogatym żydowskim domu, Juda Ben Hur zostaje surowo ukarany, po tym jak fragment dachówki z jego domu przypadkowo spada na rzymskiego prokuratora. Zdradzony przez przyjaciela, zostaje skazany na niewolę. Jego późniejsze losy splatają się z żyjącym w tych czasach Jezusem Chrystusem.

  Marian Florek — aktor estrady i dramatu, tancerz estrady, reżyser. Absolwent teatrologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ma w swoim dorobku wiele ról teatralnych, głównie dramatycznych. Występował także w licznych spektaklach muzycznych na scenie i w telewizji. Wyróżniony nagrodą Prezydenta Częstochowy za wyreżyserowane przez siebie spektakle pt. : „Doktor Biegański” i „Haśka” o Halinie Poświatowskiej. Reżyser i aktor słuchowiska „Zemsta” Aleksandra Fredry, nominowanego do nagrody „Książka Audio Roku 2008” w dwóch kategoriach. Jako doskonały lektor, świetnie poradził sobie z interpretację „Ben Hura” w formacie audiobooka.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: