Old Surehand

Audiobook: Old Surehand

 

Karol May

 

Piotr Balazs

 

Qes Agency

 

47 godz. 48 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,99 zł

49,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Old Surehand

  Old Surehand

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61593-07-2
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Qes Agency

  Old Surehand” ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Piotra Balazsa. Jest to jedna z niezwykle popularnych pozycji Karola May’a, autora między innymi nieśmiertelnych książek, których akcja toczy się na Dzikim Zachodzie ( „Winnetou”, „Szatan i Judasz”, „Boże Narodzenie”, „Syn Łowcy Niedźwiedzi”), oraz cyklu utworów, których akcja toczy się z kolei na Bliskim Wschodzie („Przez pustynię”, „Przez dziki Kurdystan” „W wąwozach Bałkanów”).  

  W „Old Surehand” słuchacze audiobooka przeniosą się na Dziki Zachód drugiej połowy XIX wieku. Historia stanowi tło dla niezwykłej przyjaźni, zdolnej pokonać różnice kulturowe i religijne. Jest to opowieść o tolerancji, lojalności, odwadze i braterstwie. Tytułowy Old Surehand to tajemniczy myśliwiec, którego szlaki łączą się ze szlakami Old Shatterhand’a i Winnetou – najbardziej znanymi postaciami Dzikiego Zachodu, których przygody dostarczają niezapomnianych emocji, przenoszą nas w świat prawdziwych mężczyzn. Pozwalają poznać dziką prerię oraz poczuć emocje związane z polowaniem na niedźwiedzia. Spotkamy tu także innych „starych znajomych" z książek May'a – Pitta Holbersa i Dicka Stone'a, Old Firehanda czy Bloody Foxa.

  „Old Surehand” który teraz pojawia się jako audiobook, jest prawdziwym BIAŁYM KRUKIEM. Nie zdobędą go Państwo w księgarniach, antykwariatach i bibliotekach. Posiadają go tylko nieliczni kolekcjonerzy.

  Jest to pełne, nieocenzurowane wydanie, oparte na tłumaczeniu z 1910 Roku

  KAROL MAY (1842-1912)

  Powieściopisarz niemiecki, znany głównie z powieści przygodowych o Dzikim Zachodzie. Do piątego Roku życia był niewidomy, odzyskał wzrok dzięki operacji. Początkowo pracował jako nauczyciel. Potem popadał w konflikty z prawem i kilka razy trafił do więzienia. Właśnie w więzieniu odkrył swój talent pisarski. Po wyjściu na wolność podjął pierwsze poważniejsze próby literackie. W Roku 1875 przybył do Drezna i pracował tam jako redaktor. W Roku 1877 został etatowym pisarzem.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Old Surehand

  Old Surehand

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: