Spóźnieni kochankowie

Audiobook: Spóźnieni kochankowie

 

William Wharton

 

MIROSŁAW KOWALCZYK

 

Qes Agency

 

13 godz. 3 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Spóźnieni kochankowie

  Spóźnieni kochankowie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61593-02-7
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Qes Agency

  Spóźnieni kochankowie to znana powieść Williama Whartona, niezwykle popularnego w Polsce pisarza i malarza, autora takich dzieł jak: debiutancki Ptasiek (znany ze świetnej ekranizacji Alana Parkera z muzyką Petera Gabriela), opisująca relacje ze starzejącym się rodzicem powieść Tato, będąca rozliczeniem z wojennych przeżyć ksiązka w Księżycową jasną noc, czy baśniowa opowieść Franky Furbo.

  W Spóźnionych kochankach autor — w charakterystyczny dla siebie, odważny i dość ekshibicjonistyczny sposób — przedstawia losy pary kochanków: mężczyzny w średnim wieku i starszej, niewidomej kobiety.  Książka składa się z trzynastu rozdziałów, z których każdy jest zakończony krótkim podsumowaniem wydarzeń, narracją niewidomej bohaterki, są tzw. Marzenia w mroku. Fabuła osadzona jest w Paryżu pomiędzy kwietniem a listopadem 1975 roku. Książkę w wersji audio czyta Mirosław Kowalczyk, muzyką zaś opatrzył Rafał Biskup.

  Książka składa się z trzynastu rozdziałów, z których każdy jest zakończony krótkim podsumowaniem wydarzeń narracją niewidomej bohaterki, są to tzw.  "Marzenia w mroku". Fabuła osadzona jest w Paryżu pomiędzy kwietniem a listopadem 1975 roku.

  Opinie

  Napisz opinię

  Spóźnieni kochankowie

  Spóźnieni kochankowie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: