Promocja dnia

Diament Mazariniego

Audiobook: Diament Mazariniego

 

Artur C. Doyle

 

Jacek Rozenek

 

Mozaika

 

1 godz. 5 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

14,90 zł

14,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Diament Mazariniego

  Diament Mazariniego

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN: 83-60894-46-0
  format:
  14x12,5 cm
  Producent: Mozaika

  Diament Mazzariniego”, jedno z opowiadań, w których pojawia się sławny detektyw Sherlock Holmes, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Jacka Rozenka. Twórcą postaci Holmesa jest oczywiście Arthur Conan Doyle, szkocki pisarz, a przy okazji spirytysta, wolnomularz i miłośnik boksu. Wszystkie pasje pisarza w większym lub mniejszym stopniu odnajdziemy w jego literackim dorobku, który obejmuje między innymi takie pozycje jak: powieści „Studium w szkarłacie”, „Znak czterech”, „Pies Baskerville’ów”, „Dolina trwogi”, czy zbiory opowiadań: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienia Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Jego ostatni ukłon”.

  W „Diamencie Mazzariniego” słuchacze audiobooka zastaną Shelrocka Holmesa w jego własnym mieszkaniu, czekającego na przestępców, w sprawie których zebrał już wszystkie obciążające dowody i którzy w związku z tym zamierzają go zabić.

  Arthur Conan Doyle – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne.


  Opinie

  Napisz opinię

  Diament Mazariniego

  Diament Mazariniego

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: