Aksamitne pazurki

Audiobook: Aksamitne pazurki

 

E. Stanley Gardner

 

ANDRZEJ ŁAPICKI

 

Agora

 

3 godz. 29 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Aksamitne pazurki

  Aksamitne pazurki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 1977
  ISBN:
  978-83-60225-68-4
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo: Agora

  Perry Mason to waleczny adwokat specjalizujący się w sprawach karnych, chlubi się tym, że jego sprawy rzadko trafiają do sądu. Przeważnie jeszcze na etapie wstępnego postępowania potrafi tak wykazać niewinność swojego klienta, że prokurator nie decyduje się wnieść oskarżenia.

  Mason jest młody, ambitny i honorowy. Autor obdarzył go też wieloma swoimi cechami (chociażby zamiłowaniem do boksu). W pracy pomaga mu błyskotliwa młoda asystentka Della Street (jej pierwowzorem

  była sekretarka i druga żona pisarza Agnes Jean Bethell), współpracujący z nim prywatny detektyw Paul Drake oraz Sidney Drumm, zaprzyjaźniony policjant, zawsze gotowy wydostać jakąś poufną informację za skromne 25 dolarów.

  Sprawa "aksamitnych pazurków" zaczyna się od wizyty w biurze Masona niejakiej Evy Griffin, która oznajmia, że jest mężatką, która znalazła się w pobliżu popełnionej zbrodni w towarzystwie znanego polityka. Choć nie mieli ze zbrodnią nic wspólnego, obojgu może zrujnować życie ujawnienie przez prasę brukową faktu, że widziano ich razem w nocnym lokalu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Aksamitne pazurki

  Aksamitne pazurki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: