Pies Baskerville`ów

Audiobook: Pies Baskerville`ów

 

Artur C. Doyle

 

Jakub Sender

 

Aleksandria

 

6 godz. 20 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

38,00 zł

38,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pies Baskerville`ów

  Pies Baskerville`ów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  ISBN: 83-60313-05-9
  format: 14,5x20,5 cm
  Producent: ALEKSANDRIA

  Pies Baskerville’ów”, jedna z powieści, w których pojawia się sławny detektyw, Sherlock Holmes, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Jakuba Sendera. Twórcą postaci Holmesa jest oczywiście Arthur Conan Doyle, szkocki pisarz, a przy okazji spirytysta, wolnomularz i miłośnik boksu. Wszystkie pasje pisarza w większym lub mniejszym stopniu odnajdziemy w jego literackim dorobku, który obejmuje między innymi takie pozycje jak: powieści „Studium w szkarłacie”, „Znak czterech”, „Dolina trwogi”, czy zbiory opowiadań: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienia Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Jego ostatni ukłon”.

  W „Psie Baskerville’ów” zastaną genialnego Sherlocka Holmesa, kiedy ten staje  w obliczu niecodziennej zagadki kryminalnej, która okazuje się jedną z najtrudniejszych jego spraw..Niezwykły przeciwnik, tajemnicza zbrodnia, zaskakujące odkrycia, to tylko niektóre z przygód Sherlocka Holmesa i jego przyjaciela doktora Watsona.

  Arthur Conan Doyle – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pies Baskerville`ów

  Pies Baskerville`ów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: