Promocja dnia

audiobook - Ojciec Chrzestny. Superprodukcja - Mario Puzo

Audiobook: Ojciec Chrzestny. Superprodukcja

 

Mario Puzo

 

zespół lektorów

 

Albatros

 

18 godz. 54 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

59,90 zł

59,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ojciec Chrzestny. Superprodukcja

  Ojciec Chrzestny. Superprodukcja

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-8215-010-0
  Producent: Albatros

  Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia... "Klasyka powieści mafijnej, Ojciec Chrzestny" Mario Puzo, w superprodukcji Audioteki z Januszem Gajosem w roli Don Corleone.

  Audiobook pełen jest niezapomnianych interpretacji w wykonaniu między innymi: Tomasza Kota, Krzysztofa Banaszyka, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Łukasza Simlata czy Kamilli Baar.

  Za muzykę, która przeniesie Was do słonecznej, pełnej kontrastów Sycylii, odpowiedzialny jest Adam Walicki. Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych. Tyran i szantażysta, a zarazem człowiek honoru, sprawuje rządy żelazną ręką. Jego decyzje mają charakter ostateczny. Wśród swoich wrogów wzbudza respekt i strach, wśród przyjaciół - zasłużony, choć nie całkiem bezinteresowny szacunek. Kiedy odmawia uczestnictwa w nowym, intratnym interesie - handlu narkotykami, wchodzi w ostry, krwawy konflikt z Cosą Nostrą. Honor rodziny może uratować tylko najmłodszy, ukochany syn Vita Michael, bohater wojenny. Czy okaże się godnym następcą Ojca Chrzestnego?

  Jeśli Don Corleone ma dla Ciebie twarz Marlona Brando, wysłuchaj superprodukcji Ojciec Chrzestny" i przekonaj się, że głos Vito należy do Janusza Gajosa.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ojciec Chrzestny. Superprodukcja

  Ojciec Chrzestny. Superprodukcja

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: