audiobook - Winnetou. Tom 1, 2, 3 - Karol May

Audiobook: Winnetou. Tom 1, 2, 3

 

Karol May

 

Piotr Balazs

 

Qes Agency

 

49 godz. 44 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

39,99 zł

39,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Winnetou. Tom 1, 2, 3

  Winnetou. Tom 1, 2, 3

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-6159-396-6
  Producent: Qes Agency

  Trzy tomy najsłynniejszej powieści Karola Maya, oparte na pierwszym wydaniu tego dzieła. Zawierają wstęp i posłowie autora oraz fragmenty, które w 1956 roku zostały uznane przez cenzurę za niepoprawne politycznie i usunięte z książki.

  Klasyka powieści przygodowej. I to taka, po którą sięgamy nie dlatego, że wypada, tylko dla prawdziwej przyjemności. Wychowały się na niej całe pokolenia żądne przygód.

  Książka przybliża nam Dziki Zachód, ale przede wszystkim opowiada o ludziach, ich charakterach, bohaterstwie, męstwie, wielkiej przyjaźni i miłości. Propaguje szlachetne postawy i przenosi nas w czasy wigwamów, mustangów i dzikiej prerii.

  Przygody stanowią tło dla przyjaźni – niezwykłej, bo pomiędzy białym i Indianinem. Przyjaźni zdolnej pokonać różnice kulturowe i religijne, przyjaźni dojrzałej i niemalże doskonałej. Jest to opowieść mówiąca o tolerancji, poszanowaniu bliźniego, lojalności.

  Choć czasy Dzikiego Zachodu i Indian galopujących na koniach po szerokiej prerii bezpowrotnie minęły, ludzie nie zmienili się aż tak bardzo. Nadal w ich sercach tkwi tęsknota za tymi cennymi wartościami, których na próżno szukają i pożądają.

  Opinie

  Napisz opinię

  Winnetou. Tom 1, 2, 3

  Winnetou. Tom 1, 2, 3

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: