FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

Audiobook: FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

 

Patrycja Wojsyk

 

Jarosław Juszkiewicz, Caroline Lebek

 

Cztery Głowy

 

3 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-61108-70-2
  format: 14x19 cm
  Producent: Cztery Głowy


  Jest to dźwiękowa wersja kursu "FISZKI - Słownictwo" i również składa się z sześciu części (sześciu płyt w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każda płyta zawiera około 200 minut nagrań, co łącznie stanowi ponad 20 godzin kontaktu z językiem angielskim.

  Płyta "Słownictwo 2" zawiera 210 minut nagrań - ponad 2200 haseł polskich i angielskich. Ta baza leksykalna przyda się zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

  FISZKI audio - poziom dla absolutnie początkujących. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki. 

  Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

   kilkadziesiąt minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną brytyjską wymowę  (angielska lektorka – Caroline Lebek – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani) słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze)

   

  tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy

  rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni kompatybilny z tytułem książkowym FISZKI – język angielski – Starter

  Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka angielskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę

  Opinie

  Napisz opinię

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

  FISZKI audio, j. angielski, Słownictwo 2

  24 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: