Promocja dnia

Angielski. Business English

Audiobook: Angielski. Business English

 

Edgard

 

1 godz. 45 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Angielski. Business English

  Angielski. Business English

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-61828-39-6

  format: 17,5x25 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 118

  Business English uczy nowoczesnego biznesowego języka angielskiego. Adresowany jest do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze posługują się słownictwem specjalistycznym, do przedsiębiorców oraz studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych (poziomy B1-C1).

  Książka (120 stron) zawiera 16 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa i zwrotów, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Zakres tematyczny lekcji obejmuje zagadnienia dotyczące struktury firmy, marketingu, IT, HR, a także bankowości i logistyki. Każda z lekcji zawiera zestaw słów i zwrotów związanych z danym tematem, teksty, dialogi, pokazujące użycie języka w praktyce oraz ćwiczenia utrwalające.

  W podręczniku znajdują się
  wzory listów oraz dokumentów. Są to m.in. list z reklamacją, formularz zamówienia, faktura, raport, CV oraz list motywacyjny. Na końcu książki zamieszczono podręczny słowniczek angielsko-polski.

  Płyty z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (105 min) są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Angielski. Business English

  Angielski. Business English

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: