Promocja dnia

Rosyjski. Krok po kroku

Audiobook: Rosyjski. Krok po kroku

 

Edgard

 

6 godz. 10 min.

 

Pudełko DVD

 

Audiobook niedostępny

56,90 zł

56,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rosyjski. Krok po kroku

  Rosyjski. Krok po kroku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62482-62-7

  format: 14x19 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 280

   

  ROSYJSKI Krok po kroku:
  - 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Rosjanie,
  - 3200 niezbędnych słów i zwrotów,
  - współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
  - program multimedialny,
  - przystępnie objaśniona gramatyka,
  - ćwiczenia z odpowiedziami,
  - różnorodne ciekawostki.

  ROSYJSKI Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka rosyjskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Rosji.

  Książki (łącznie 368 str.) zawierają 31 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

  Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów i nagrane z polskim tłumaczeniem. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej rosyjskiej wymowy.

  Rosyjski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  W skład pakietu Rosyjski Krok po kroku wchodzą kursy: Rosyjski Kurs podstawowy mp3 i Rosyjski Krok dalej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Rosyjski. Krok po kroku

  Rosyjski. Krok po kroku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: