Promocja dnia

Francuski. Krok po kroku

Audiobook: Francuski. Krok po kroku

 

Edgard

 

6 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

56,90 zł

56,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Francuski. Krok po kroku

  Francuski. Krok po kroku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-62482-25-2

  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 322

  Francuski Krok po kroku:
  - 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Francuzi
  - współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
  - 3200 niezbędnych słów i zwrotów
  - program multimedialny
  - przystępnie objaśniona gramatyka
  - ćwiczenia z odpowiedziami
  - różnorodne ciekawostki

  Francuski Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka francuskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Francji.

  Książki (łącznie 322 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

  Wysokiej jakości nagrania (6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.

  Francuski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  W skład pakietu Francuski Krok po kroku wchodzą kursy Francuski Kurs podstawowy i Francuski Krok dalej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Francuski. Krok po kroku

  Francuski. Krok po kroku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: