Włoski MultiPakiet

Audiobook: Włoski MultiPakiet

 

Edgard

 

7 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

59,90 zł

59,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Włoski MultiPakiet

  Włoski MultiPakiet

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-61828-59-4

  format: 17x24 cm
  Producent: Edgard
  Ilość stron: 258

  2500 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 258 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

  Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

  Program multimedialny + słownik 9000 haseł
  Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej włoskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach - przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (9000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

  Gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
  MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami włoskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. zaimki, odmiana czasowników, czasowniki nieregularne, zwrotne i modalne, zaimki wskazujące i dzierżawcze, czasy przeszłe. Dodatkowo podręcznik "Włoski gramatyka" umieszczono na płycie w formacie PDF.

  Z MultiPakietem:

  • nauczysz się aż 2500 wyrażeń
  • będziesz rozumiał Włochów
  • opanujesz prawidłową wymowę
  • zrozumiesz gramatykę
  • będziesz pisał bez błędów

  W skład MultiPakietu wchodzą tytuły:
  Niezbędne zwroty i wyrażenia oraz Gramatyka (nagrania + podręcznik PDF)

  Opinie

  Napisz opinię

  Włoski MultiPakiet

  Włoski MultiPakiet

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: