Włoski. Kurs podstawowy

Audiobook: Włoski. Kurs podstawowy

 

Edgard

 

2 godz. 26 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Włoski. Kurs podstawowy

  Włoski. Kurs podstawowy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-61828-341

  format: 17,5x25 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 134

  Włoski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstaw języka włoskiego.

  Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Włoch.

  W skład kursu wchodzą książka i dwie płyty audio z nagraniami.

  Książka (136 strony) zawiera praktyczne dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis nagrań, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Obszerna część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy.

  Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy włoski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki.

  Włoski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

  Opinie

  Napisz opinię

  Włoski. Kurs podstawowy

  Włoski. Kurs podstawowy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: