Promocja dnia

Forrest Gump

Audiobook: Forrest Gump

 

Winston Groom

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

Albatros

 

8 godz. 9 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,40 zł

34,40 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Forrest Gump

  Forrest Gump

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2014

  format:
  13,5 x 19 cm
  ISBN:
  978-83-7885-424-1
  Producent: Albatros

  Życie idioty to nie bułka z masłem - powiada Forrest Gump bohater i narrator bestsellerowej powieści Winstona Grooma.
  Forrest, młody człowiek o wielkim sercu, nie znosi, gdy ludzie nazywają go kretynem i debilem. Fakt, czasami myśli wolniej od innych, ale za to natura nie poskąpiła mu mięśni i wzrostu. Nie jest też typowym idiotą, bo na przykład fizyka kwantowa i skomplikowane obliczenia nie sprawiają mu trudności.
  Forrest to ucieleśnienie prostoty i niewinności, współczesny Kandyd, którego losy splatają się z istotnymi wydarzeniami z najnowszej historii Ameryki: walczy w Wietnamie i spotyka prezydenta Johnsona, zostaje mistrzem ping-ponga i ratuje od utonięcia Mao Tse-tunga, leci w kosmos z nabzdyczoną major Fritch i orangutanem Zuzią, spotyka prezydenta Nixona, osiąga sukcesy jako zapaśnik i szachista, ucieka z planu filmowego z Raquel Welch, zakłada firmą zajmującą się połowem krewetek i w końcu zostaje milionerem. Nigdy nie przestaje być wierny Jenny - swojej wielkiej miłości z lat szkolnych. Jest żywym dowodem na to, że wcale nie trzeba być mądrym, by do czegoś dojść, wystarczy niezniszczalny optymizm i pogoda ducha!
  W filmie zrealizowanym na podstawie powieści przez Roberta Zameckisa rolę Gumpa zagrał Tom Hanks i otrzymał za nią Oscara.

  29 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: