Promocja dnia

Merde! Rok w Paryżu

Audiobook: Merde! Rok w Paryżu

 

Stephen Clarke

 

MARCIN RUDZIŃSKI

 

Biblioteka Akustyczna

 

10 godz. 1 min.

 

Audiobook niedostępny

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Merde! Rok w Paryżu

  Merde! Rok w Paryżu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-61445-04-3
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Merde! Rok w Paryżu”, powieść, którą w formacie audiobooka interpretuje Marcin Rudziński, jest jedną z książek Stephena Clarke’a, autora takich pozycji jak „Merde! W rzeczy samej”, „Merde! chodzi po ludziach”, „M jak Merde”, „Jak rozmawiać ze ślimakiem: Dziesięć przykazać, które pomogą ci zrozumieć Francuzów”, „Paryż na widelcu”, „1000 lat wkurzania Francuzów”. Pisarz swoją pierwszą książkę opublikował własnym sumptem w nakładzie zaledwie 200 egzemplarzy. Książka bardzo szybko stała się bestsellerem. Prawa do przekładu nabyły wydawnictwa z kilkunastu krajów.

  Bohaterem „Merde! Rok w Paryżu” jest Paul West – typowy Brytyjczyk, skrzyżowanie Hugh Granta i Davida Beckhama, specjalista od marketingu. Przyjeżdża do Paryża, by na zlecenie francuskiej firmy stworzyć sieć herbaciarni. Na miejscu witają go nierozgarnięci współpracownicy oraz dwulicowy szef. Paul na własnej skórze odczuwa wady i zalety bycia cudzoziemcem we Francji. Uwodzi piękne kobiety, szuka domu na prowincji, uczy się, jak skutecznie zamawiać espresso w kawiarni, przyrządzać sos vinaigrette, poruszać po mieście, w którym najczęściej uprawianą dyscypliną sportową są strajki.

  Książka Stephena Clarke’a to nie tylko wciągająca i niezwykle zabawna powieść przygodowa, lecz także doskonały przewodnik po współczesnej Francji – jej stereotypach, kuchni, normach społecznych i narodowych dziwactwach.

    

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Merde! Rok w Paryżu

  Merde! Rok w Paryżu

  28 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: