audiobook - 17 podniebnych koszmarów - praca zbiorowa

Audiobook: 17 podniebnych koszmarów

 

praca zbiorowa

 

Roch Siemanowski

 

Biblioteka Akustyczna

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  17 podniebnych koszmarów

  17 podniebnych koszmarów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8169-484-1
  Wydawca: Biblioteka Akustyczna

  Zapnijcie pasy, przed wami lot pełen koszmarów wybranych dla was przez Stephena Kinga i Beva Vincenta. Pasjonująca antologia, lektura w sam raz na lotnisko bądź do samolotu, zawierająca między innymi nowe opowiadania Joe Hilla i Stephena Kinga. Stephen King napisał także przedmowę i wprowadzenia do wszystkich utworów.

  Stephen King nie znosi latać. I wraz ze współredaktorem, Bevem Vincentem, pragnie podzielić się tym strachem przed lataniem z wami.

  Witajcie w 17 podniebnych koszmarach, antologii opowiadającej o nieszczęściach, które mogą was spotkać, kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę, zamknięci w metalowej rurze (jak - brrr! - w trumnie) z około setką obcych ludzi. To książka o wszelkich zdarzeniach mogących zmienić waszą podróż po przyjaznym niebie w horror, w tym także takich, których dotąd nawet sobie nie wyobrażaliście, ale o których teraz już nie będziecie mogli przestać myśleć, gdy następnym razem wsiądziecie do samolotu i oddacie swój los w ręce obcego człowieka.

  Antologia zawiera nowe utwory Joe Hilla i Stephena Kinga, a także czternaście klasycznych opowiadań oraz jeden wiersz. Teksty takich autorów jak Richard Matheson, Ray Bradbury, Roald Dahl, Dan Simmons sprawiają, że zbiór 17 podniebnych koszmarów jest, jak ujmuje to King, „idealną lekturą do samolotu, zwłaszcza podchodzącego do lądowania podczas burzy... Nawet jeśli siedzicie bezpiecznie na ziemi, lepiej mocno zapnijcie pasy”.

  Przerażająca książka, która sprawi, że dobrze się zastanowicie, zanim zdecydujecie, w jaki sposób chcecie podróżować.

  Opinie

  Napisz opinię

  17 podniebnych koszmarów

  17 podniebnych koszmarów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: