Promocja dnia

Obniżka! Wyklęci

Audiobook: Wyklęci

 

Olga Haber

 

JOANNA DOMAŃSKA

 

13 godz. 40 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

18,90 zł

-30%

27,00 zł

18,90 zł za szt

Storybox 2.09

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wyklęci

  Wyklęci

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-617-2
  Producent: Storybox

  W trakcie szalejącej zadymki w basenie śródmiejskiej fontanny przypadkowi przechodnie znajdują zwłoki młodej skrzypaczki z poderżniętym gardłem. Zbrodnia szokuje mieszkańców, okazuje się jednak, że to dopiero początek — kolejne morderstwa, gwałtownie wzrastająca fala samobójstw i bestialski akt kanibalizmu. Niektórzy twierdzą, że w mieście zalęgło się czyste zło…
  Mijają miesiące — pośrodku niemiłosiernego skwaru ulice dosłownie ociekają krwią, ale winni nadal pozostają w ukryciu. Młoda, ambitna policjantka, podkomisarz Justyna Sowa, usiłuje rozwiązać tajemnicę zagadkowych zgonów. W akcie skrajnej desperacji prosi nawet o pomoc egzorcystę, ale temu, co zagnieździło się w okolicy, niełatwo się przeciwstawić…

  Już sam tytuł powieści wzbudza szereg skojarzeń z rasową grozą. Lektura zaś to szatańska przyjemność. Olga Haber pokazuje w “Wyklętych” kły i pazury, przed którymi nie sposób się ustrzec!
  Robert Cichowlas — autor opowiadań i powieści grozy

  Olga Haber po ciepło przyjętej powieści “Oni” serwuje nam kolejny horror. Jest brutalnie i mrocznie. Bestialskie morderstwa, narastająca spirala przemocy, potężna wiedźma, okrutne demony i intrygujące psychologicznie postaci udowadniają, że autorka podniosła poprzeczkę względem debiutu.
  Łukasz Radecki — autor opowiadań i powieści grozy

  Mocna powieść. Wciągająca fabuła, świetnie skonstruowane postacie, niesamowity klimat. Polecam wielbicielom polskiej grozy, kryminału i sensacji!
  Łukasz Henel — autor powieści grozy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: