Promocja dnia

Obniżka! Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

Audiobook: Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

 

Leonard Zagórski

 

Zbigniew Moskal, Mariusz Bonaszewski

 

StoryBox

 

61 godz. 2 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

27,96 zł

-30%

39,95 zł brutto

27,96 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

  Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Pakiet trzech sensacyjnych powieśći autorstwa Leonarda Zagórskiego. Twórczość pisarza zachwyci każdego pasjonata dynamicznej akcji, realistycznych, barwnych postaci i zawiłych, tajemniczych sytuacji. Leonard momentalnie wprowadza czytelnika w klimat każdej ze swych powieści. Pomiędzy typowymi szufladkami thrillera i sensacji znajdziemy głębsze refleksje na temat ludzkiego życia w historycznym czasie i miejscu.

   "Inkarnacja"

  Kilka miesięcy przed zakończeniem wojny na wodach Oceanu Spokojnego w tajemniczych okolicznościach znika statek „Golden Creek”. Okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem od kilku tygodni u wybrzeży Australii znikają statki handlowe. Istnieją podejrzenia, że w sprawę zamieszane są niemieckie okręty podwodne…

   "Matnia"

  Powieść sensacyjna utrzymana w klimacie prozy Fredericka Forsytha.
  Dramat bohaterów „Matni” toczy się w Europie, Stanach Zjednoczonych, Republice Południowej Afryki. Środowisko ludzi - cieni, anonimowych, posiadających potężną władzę, z ukrycia decydujących o losach milionów. Powieść fascynuje dynamiczną akcją.

   "Upiór"

  To monumentalna, realistyczna, polityczno-obyczajowa powieść z czasów II wojny światowej. Leonard z właściwym sobie mistrzostwem kreuje bohaterów, tworząc barwny kalejdoskop postaci uwikłanych w tryby machiny świata znajdującego się w niełatwym momencie historycznym. Los każdego z bohaterów „Upiora” na pozór toczy się własnym rytmem, by w efekcie spleść się we wspólną, przykuwającą uwagę fabułę.


  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

  Pakiet Leonard: Upiór, Inkarnacja, Matnia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: