Od Nibylandii do Krainy Czarów

Audiobook: Od Nibylandii do Krainy Czarów

 

L. Carroll, J.M. Barrie

 

Leszek Filipowicz, Jacek Kiss

 

StoryBox

 

18 godz. 43 min.

 

Małe pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,95 zł

49,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Od Nibylandii do Krainy Czarów

  Od Nibylandii do Krainy Czarów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62121-34-2

  Producent: StoryBox

   Cztery najbardziej znane i ulubione bajki dzieci całego świata - teraz w  pakiecie "Od Nibylandii do Krainy Czarów"

  1. Piotruś Pan władca Nibylandii zjawia się wraz z wróżką, Blaszanym Dzwoneczkiem w progach domu Wendy Janka i Michała. Czarodziejski pyłek wróżki pomaga nauczyć się dzieciom latać, i wtedy zaczyna się prawdziwa przygoda, bo trójka rodzeństwa wyrusza do królestwa Piotrusia Pana. Kraina wiecznego dzieciństwa jest pełna wróżek, syren i piratów. Czy dzieci pomogą zwyciężyć chłopcu, który nigdy nie chce dorosnąć w walce z okropnym piratem Kapitanem Hakiem? Przygody Piotrusia Pana w świetnej interpretacji Leszka Filipowicza

  2. Tuż po narodzinach główny bohater wyfruwa przez okno sypialni, trafia do Ogrodów Kensingtońskich, gdzie w tej magicznej krainie spotyka elfy, wróżki i inne niesamowite stworzenia. Udajcie się wraz z chłopcem , który jest Między-Pomiędzy najlepszym miejscu – świecie wyobraźni. 

  3. W tym tomie, małej Alicji udaje się przejść na drugą stronę lustra. To, co pragnęła zobaczyć od zawsze – lustrzany ogród, niesamowite kwiaty i przedziwne zwierzęta, staje się dla niej możliwe. Jakie jeszcze przygody czekają Alicję w tym magicznym miejscu? Książki Carrolla na stałe wpisały się do kanonu najważniejszych powieści świata. Dodatkowo genialny przekład Macieja Słomczyńskiego pozwoli wejść do czarodziejskiego świata dzieciom i dorosłym, gdyż jest to utwór uniwersalny przeznaczony dla starszych i młodszych.

  4. Kiedy mała Alicja dostrzega w ogrodzie uciekającego Białego Królika, który mówi ludzkim głosem, bez namysłu udaje się w pogoń za nim. Zdumiewające i niesamowite zdarzenia, wyjątkowi bohaterowie, nagłe zwroty akcji i zabawne wierszyki będą towarzyszyć cały czas przy słuchaniu tego audiobooka. Książka przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w rewelacyjnym przekładze Macieja Słomczyńskiego

  Lewis Carroll
  (1832-1898) brytyjski pisarz, poeta, matematyk oraz fotograf. Wykładał matematykę w Church College w Oksfordzie. Sławę zyskał dzięki powieściom "Przygody Alicji w Krainie Czarów" oraz "O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra".

   

  James Matthew Barrie (1860-1937) - szkocki dramaturg i powieściopisarz. Zasłynął na całym świecie jako autor sztuki i powieści pt. "Piotruś Pan". Do stworzenia historii Piotrusia Pana zainspirowały go zabawy z dziećmi Sylvii i Arthura Llewelyn Davies. Pierwsze spotkanie z nimi miało miejsce podczas spaceru w Ogrodach Kensingtońskich. Po śmieci Państwa Davies, Barrie został opiekunem ich pięciorga dzieci. Prawa wieczyste do "Piotrusia Pana" pisarz podarował szpitalowi dla dzieci Great Street Hospital w Londynie.

  W skład pakietu wchodzą:

  1. „Przygody Alicji w Krainie Czarów”
  2. „ O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie Lustra”
  3. „Przygody Piotrusia Pana”
  4. „Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich”

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Od Nibylandii do Krainy Czarów

  Od Nibylandii do Krainy Czarów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: