audiobook - 21 lekcji na XXI wiek - Yuval Noah Harari

Audiobook: 21 lekcji na XXI wiek

 

Yuval Noah Harari

 

Roch Siemianowski

 

Wydawnictwo Literackie

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  21 lekcji na XXI wiek

  21 lekcji na XXI wiek

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-0806-596-9
  Wydawca: Wydawnictwo Literackie

  Jakie wyzwania stawia przed ludzkością teraźniejszość? Nowa książka autora światowych bestsellerów Sapiens i Homo deus. Krótka historia jutra.

  Yuval Noah Harari, słynny izraelski historyk i wizjoner, w swej najnowszej książce skupia się nie na przeszłości ani na możliwej przyszłości gatunku ludzkiego, lecz na problemach, w obliczu których stoimy obecnie.

  21 lekcji na XXI wiek to zaproszenie czytelnika do wzięcia udziału w debacie na temat naszych czasów. Harari z właściwą sobie lekkością, w krótkich rozdziałach, omawia i analizuje zjawiska, które dziś definiują cywilizację homo sapiens i wpływają na jej losy.

  Donald Trump, Brexit, fake newsy, biotechnologia, sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość, dewastacja środowiska naturalnego, kryzys uchodźczy, terroryzm, schyłek liberalizmu. Co te zjawiska naszej codzienności mówią o człowieku i współczesnym świecie?

  Harari, jak zwykle, stawia prowokacyjne pytania, ale i udziela błyskotliwych odpowiedzi, dzięki którym nasz coraz bardziej rozpędzony XXI wiek wydaje się choć trochę pojmowalny przez ludzki rozum.

  Książka 21 lekcji na XXI wiek zamyka hat trick Harariego... Jak zawsze jego tekst jest niezwykle elegancki, ludzki, ujmujący, a często też ironiczny.

  - Caroline Sanderson, „The Bookseller”

  Opinie

  Napisz opinię

  21 lekcji na XXI wiek

  21 lekcji na XXI wiek

  8 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: