Płomień i krzyż. Tom 1

Audiobook: Płomień i krzyż. Tom 1

 

Jacek Piekara

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

11 godz. 3 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Płomień i krzyż. Tom 1

  Płomień i krzyż. Tom 1

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-64732-11-9
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Jak Mordimer Madderdin został inkwizytorem? Kim byli jego rodzice? Jaką tajemnicę skrywa jego mentor Arnold Löwefell? Z każdą odpowiedzią, z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą…

  Cztery opowiadania, które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość Mordimera Marderdina: Piękna Katarzyna, Płomień i krzyż, Szachor Sefer, Drugie piętro wieży.

  Piękna Katarzyna, powszechnie znana ze swych nieprze- ciętnych umiejętności, które chętnie prezentuje zamożnym adoratorom w alkowie, jest tak naprawdę potężną czarownicą. Jej największe pragnienie to zdobyć starożytną magiczną księgę Szachor Sefer. Kobieta nie podejrzewa jak wiele przyjdzie jej poświęcić w imię tego marzenia.

  Tymczasem inkwizytor Arnold Löwefell rusza w sam środek wojennej zawieruchy, aby odnaleźć dziewczynkę, na której życiu szczególnie zależy Świętemu Officjum. Opatrzność sprawi, że znajdzie również pewnego niezwykłego chłopca. To spotkanie odmieni los inkwizytora i otworzy przed nim wrota do tajemnic, o których istnieniu wie zaledwie garstka żyjących.

  Opinie

  Napisz opinię

  Płomień i krzyż. Tom 1

  Płomień i krzyż. Tom 1

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: