Wiedźmin. Sezon burz

Audiobook: Wiedźmin. Sezon burz

 

Andrzej Sapkowski

 

zespół aktorów

 

superNowa

 

13 godz. 31 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

59,99 zł

59,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wiedźmin. Sezon burz

  Wiedźmin. Sezon burz

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN 978-83-7578-073-4
  fotmat: 14x12,5cm
  Producent: SuperNowa

  W nagraniach "Sezonu burz" wzięło udział 84 aktorów m.in. Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Banaszyk, Anna Dereszowska, Joanna Pach-Żbikowska , Małgorzata Kożuchowska, Adam Ferency, Sławomir Pacek, Tomasz Marzecki, Wojciech Pszoniak, Wiktor Zborowski, Sławomir Orzechowski, Henryk Talar, Maciej Musiał. W rolę Koral w Sezonie burz wcieliła się Karolina Gorczyca, która po raz pierwszy stanęła za mikrofonem.

  Reżyserem słuchowisk jest Janusz Kukuła, który dla wydawnictw superNOWA i Fonopolis realizował Trylogię Husycką (Narrenturm, Boży bojownicy, Lux perpetua) i opowiadania wiedźmińskie.

  Autorami muzyki jest znany ze współpracy z poprzednich produkcji słuchowisk wydawnictw superNOWA i Fonopolis duet Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz. Muzyka, efekty dźwiękowe oraz narracja Krzysztofa Gosztyły ukształtowały efekt końcowy, czyniąc z tych produkcji coś więcej niż tylko słuchowiska.

  Wiedźmin" Aż śluz ścieka z głośników

  Wojciech Orliński „Gazeta Wyborcza”

  Proza mistrza przeniesiona na cyfrowy nośnik nie tylko nic nie traci ze swojego uroku, ale też zyskuje nowy blask. Głównie za sprawą lektorów, którzy udzielają głosu bohaterom.

  Mariusz Grabowski "Polska The Times"

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wiedźmin. Sezon burz

  Wiedźmin. Sezon burz

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: